Луцький нардеп вніс проект закону, який захистить атошників

У Верховній Раді зареєстрували проект Закону про недопущення переслідування та покарання осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях у районах антитерористичної операції.

Його ініціатор – народний депутат від Луцька Ігор Лапін. 

Нагадаємо, що переслідування атошників військовою прокуратурою актуальна для нашого регіону тема. Так, понад рік у Володимирі-Волинському триває суд на 22-ма бійцями 51-ї бригади, яких звинувачують в дезертирстві.

“Маю надію, що депутатам вистачить політичної волі підтримати законопроект 4884, який я сьогодні зареєстрував у ВРУ, і припинити розправу і переслідування учасників АТО. Держава має захищати тих, хто не побоявся вийти на передову, щоб протистояти агресору і боротись за наші території. А не більше року судити бійців, котрі пережили “Іловайський котел”, як то відбувається на Волині. Може під ці положення потраплять і негідники, але вони за будь-яких умов шукають як уникнути покарання, а молодих хлопців, які щиро вірять в нашу державу і її перемогу – треба захистити законом”, – написав у Facebook народний депутат.