Луцьк: виник конфлікт навколо зрізаних дерев

Лучани, які проживають по проспекту Соборності, 19, забили на сполох, адже там сьогодні, 5 липня, почали зрізати дерева.

Дерева почали вирубувати над дорогою та у дворі будинку, – пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Зі слів однієї з місцевих мешканок, пані Оксани, коли працівники МЖК почали зрізати дерева у дворі, то жителі повибігали з будинків і стали на захист зелених насаджень.

На це, як зауважує жінка, один із працівників з пилкою у доволі грубій формі повідомив, що це робиться за заявою мешканців, буцімто дерева аварійні та можуть попадати на дітей.

«Коли ж з’ясувалося, що заяви не було, – підбіг якийсь начальник і сказав, що була комісія і визначила, що дерева трухляві! Натомість, після того, як одне дерево зрізали, то стало очевидно, що воно – цілком здорове. Коли ж працівники хотіли вже взятися за інше дерево, то, побачивши, що зійшлося багато людей, передумали та сказали: «Хай стоять!», – розповіла збентежена лучанка.

Аби розібратися в ситуації, журналісти звернулися до відділу екології Луцької міської ради.

Як розповів головний еколог міста Анатолій Гламазда, дерева зрізають законно. Згідно з рішенням комісії, яка визнала ці дерева аварійними, роботи здійснювали працівники МЖК. Окрім того, він повідомив, що виїзна комісія ще взимку склала акт про видалення цих аварійних насаджень, а от самі дерева зрізають лише зараз.