Луцьк: муніципали «знесли» «найкращий кіоск району»

Луцькі муніципали демонтували декілька скандальних кіосків міста, серед яких ‒ і «найкращий кіоск району» на проспекті Соборності.

Про це повідомляють у Департаменті муніципальної поліції Луцька.

«Найкращий кіоск району» сьогодні було демонтовано!!!!!))))))) Згідно рішення виконавчого комітету ТС по пр.Соборності,42 було демонтовано 5 липня департаментом муніципальної поліції. До речі під ТС дуже комфортно проживали пацюки, які залишились без чергового «даху над головою» кинувшись навтьоки в різні сторони. Саме ТС є прихистком для таких мешканців по всьому місту», ‒ йдеться в дописі.

Крім того, демонтували кіоски біля ринку «Формула» за адресою вул. Кравчука,44.

«Вул. Станіславського, чергова ТС Луцькпреси, що розміщена незаконно на території міста. Стан кіоску жахливий. Розбиті вікна, поламана дахівка, естетичний стан та розписи фасаду…мда і це у нашому Луцьку», ‒ продовжують муніципали.

Також демонтували і скандальний кіоск «Волиньтабак» в центрі міста. «Перший пішов, вул. Словацького. Департамент демонтував скандально-наболілий кіоск з реалізації тютюну. Чого тільки не вигадували порушники, щоб уникнути демонтажу (переставляли ТС на метр, для зміни адреси, писали силу силенну листів та клопотань, відтермінувань). А департамент муніципальної поліції рухається далі», ‒ зазначається в дописі.