На Волині хочуть реформувати дорожню службу

На Волині утримання структур дорожньої служби, у тому числі облавтодор, планують передати на рівень області.

Про це йшлося під час оперативної наради у Волинській ОДА 4 липня, – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Голова ОДА Володимир Гунчик повідомив, що у рамках зустрічі з віце-прем’єр-міністром Володимиром Кістіоном у Києві говорили про реорганізацію структури дорожнього господарства. Так, ОДА готова взяти на себе зобов’язання з утримання структур та підрозділів дорожньої служби на теренах області, включаючи ДП «Волинський облавтодор», але для цього потрібно узгодити з міністерствами та відомствами систему формування податків та зборів, які будуть делеговані Державній фіскальній службі та її місцевим структурам для наповнення місцевих бюджетів.

Взяти на себе зобов’язання щодо облавтодору, але не мати під цим зобов’язанням схеми адміністрування податків, означатиме, зі слів посадовця, просто загубити підприємство та не виконати взятих зобов’язань.

У майбутньому в державному підпорядкуванні залишиться служба автомобільних доріг, як ланка між державним та місцевими бюджетами.

Зауважимо, що раніше говорили про передачу облавтодору та служби автомобільних доріг в розпорядження місцевих структур влади. На Волині пропонували утворити комунальне підприємство, що займатиметься питаннями ремонту та обслуговування автошляхів усіх рівнів.