Визначили кращих пожежників Волині

DSC_9681-848x563

Назвали переможців обласних змагань Управління ДСНС України у Волинській області з пожежно-прикладного спорту.

Про це інформують у  прес-службі  ДСНС в області.

Учора, 29 червня, у Луцьку на базі спортивного комплексу частини спеціальної пожежної техніки змагалися 25 команд рятувальників зі всієї Волині.

Так, у пожежній естафеті у першій групі кращими стали рятувальники державної пожежно-рятувальної частини №4 Ковеля, у другій групі – рятувальники частини №20 селища Торчин. У бойовому розгортанні у першій групі перемогли поетики Частини №12 з селища Любешів,  у другій –  частини №15  з Локач.

ДИВИТИСЯ ФОТОРЕПОРТАЖ ЗІ ЗМАГАНЬ

В особистому заліку у підйомі по штурмовій драбині та подоланні 100-метрової смуги з перешкодами переможцем став представник поеної частини №10 Любомля Віталій Дудік.

У підйомі по висувній драбині високі результати  показали рятувальники частини спеціальної пожежної техніки обласного центру – Сергій Зданевич та Микола Поліщук.

Серед команд першої групи кубок переможця у загальнокомандному заліку завоювали луцькі рятувальники з частини №2. Друге місце – у бійців частини спеціальної пожежної техніки Луцька. Бронзовими призерами стали працівники державної пожежно-рятувальної частини №14 з Ратного.

Серед команд другої групи місця розподілили: 1 місце – у рятувальників ДПРЧ №18 селища Іваничі, 2-е здобули представники ДПРЧ №20 селища Торчин, 3-е – ДПРЧ №22 з Берестечка.

Переможців нагородили кубками, дипломами та цінними подарунками.