Володимир: на хабарі затримали керівництво податківців

«На гарячому» під час отримання хабара затримали керівника відділу Володимир-Волинської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області та його заступника.

Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Волині.

Зокрема податківців «взяли» на одержанні неправомірної вигоди обсягом 2 тисячі гривень, яку вони вимагали від місцевого приватного підприємця за сприяння у його переведенні із загальної на спрощену систему оподаткування та не створення штучних перешкод цьому.

Наразі тривають першочергові слідчі дії, по завершенню яких слідчими ухвалюватиметься рішення стосовно міри запобіжного заходу щодо затриманих, повідомлення останнім про підозру, їх відсторонення від займаних посад.

«Прокуратура області звертається до громадян, підприємців та керівників суб’єктів господарської діяльності, із проханням повідомляти про відомі їм факти неправомірної діяльності посадовців Володимир-Волинської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області, повідомляти про це у прокуратуру області за телефоном  (0332)722222, або звертатись безпосередньо у слідчий відділ прокуратури Волинської області за адресою м. Луцьк, вул. Кривий вал, 29», ‒ йдеться в повідомленні.