У волинського бійця – поповнення у родині

У волинського бійця і його дружини з Донеччини народився первісток – донька Олександра.

Вчора, 29 червня, дитину забрали з Рожищенського пологового будинку, – повідомляє Громадське. Волинь.

Володимир Кривов’язюк перебував в зоні АТО з початку війни на сході України. Він – військовослужбовець 24 ОМБ.

Красний Лиман, Ямпіль, Сєверодонецьк, Миколаївка, Кримське — це лише кілька «гарячих точок» Донеччини, де довелося побувати волинянину.

З майбутньою дружиною Євгенією познайомився у Лисичанську. Коли там почалися активні військові дії, мама Володі Аліна зателефонувала дівчині і запропонувала їхати на Волинь. Волонтери рожищенської Самооборони Володимир Добровольський і Юрій Пусяк привезли дівчину до майбутньої свекрухи. Згодом Володимир Кривов’язюк був важкопоранений. Ворожа куля розтрощила руку. Хлопця відправили на лікування до Гамбурга в госпіталь Бундесверу, де йому поставили штучний суглоб.

Наречена діждалася Володимира і восени 2015-го пара відгуляла весілля. А 27 червня у сім’ї, що поєднала захід і схід України, народилося немовля. Дівчинку нарекли Олександрою.

У мирному житті на малій батьківщині Володимир і Євгенія займаються волонтерською діяльністю, продовжують підтримувати тих, хто відвойовує Україну на східному кордоні. Мама Володимира Аліна – секретар районної спілки учасників АТО. Теж допомагає хлопцям добиватися того, що їм гарантувала держава.