У Волиньраді поскандалили через землю атошникам

У Волинській обласні раді атошники поскандалили з головою Шацької райради.

Про це стало відомо у четвер, 30 червня, під час засідання постійної комісії з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин Волинської обласної ради, ‒ пише Конкурент.

Голова Шацької районної ради Сергій Карпук озвучив позицію громади, яка проти надання ділянки в урочищі Пісоцький ліс. Вони аргументують свою позицію тим, що ці землі внесені до резервного фонду і повинні забезпечувати потреби пайовиків. Окрім цього, жителі Мельників багато років використовували цю територію для випасання худоби, а Держгеокадастр альтернативи селянам не пропонує. Більше того, посадовець переконаний у не найкращому виборі земельної ділянки.

«Критерій для садівництва вибрано не найкращий, оскільки там болото», – сказав чиновник.

Така позиція громадян дуже обурила представників учасників АТО. Вони заявили, що тільки в цьому селі люди виступили проти виділення. «Тільки у Мельниках можна побачити будинки більші, ніж у Луцьку, і вони кажуть, що такі бідні», – обурився один із чоловіків.

Коли суперечка дійшла до «точки кипіння», слово взяв голова комісії Віталій Заремба. Він вважає, що це питання потрібно вирішити якнайшвидше.

«Градус росте, справа в тому, що у цьому випадку ваші запити цілком законні і не повинні тут обговорюватися. Ваше завдання, Сергій Вікторович, дійти консенсусу там у громаді, щоб таких речей не було. Комісія доручить Держкомзему оперативно довести це питання до завершення», – зазначив політик.

У підсумку депутати рекомендували Держгеокадастру вирішити це питання позитивно на користь атошників.