Сказали, де буде ваговий майданчик на трасі Луцьк-Львів

Майданчик вагового контролю на автодорозі Львів-Луцьк планують розташувати у селі Діброва в Горохівському районі.

Про це йшлося 30 червня під час робочої наради, – повідомили у прес-службі ОДА.

Як повідомив начальник служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак, станом на сьогодні всі акти виконаних робіт закриті, підрядникам виплачені аванси.

«Загалом на дорогу уже використано 177 мільйонів гривень, залишок коштів становить 25 мільйонів гривень. Уже прокладено 120 кілометрів нижнього шару. До 15 липня планується закрити роботи по вирівнюючому шару та завершити поверхневий на відрізку дороги Львів – Горохів – Скобелка», – сказав чиновник.

На думку голови ОДА Володимира Гунчика, ремонтні роботи повинні проводитися виключно в межах наявних коштів.

«Фінансові результати за червень по волинській митниці знатимемо тільки наприкінці наступного тижня. Відтак орієнтуємося на кошти, які в наявності є, та продовжуємо активно працювати», – каже губернатор.

Також йшлося про облаштування придорожньої інфраструктури та патрулювання відремонтованого відрізку дороги. Як розповів Гунчик, на ці потреби планують виділити кошти із місцевих бюджетів Луцького та Горохівського району. Відповідно по 600 тисяч гривень – на облаштування інфраструктури та по 100 тисяч гривень – на поливно-мастильні матеріали для патрульних машин.

Заступник директора департаменту інфраструктури та туризму Віктор Довгополюк доповнив: «Зазначені райони уже визначилися із зупинками. Зокрема Луцький район планує встановити вісім бетонних та десять металевих зупинок, Горохівський – дві бетонних, решта металеві. Але кінцеві рішення приймуть депутати районних рад».

Гунчик наголосив на обов’язковості встановлення вагового посту із патрульними поліцейськими. Попередньо ваговий майданчик планується встановити у селі Діброва Горохівського району.