Міністр енергетики ігнорує профспілку шахтарів, – Волинець

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець переконаний, що міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик уникає спілкування з профспілками.

Про це інформує БУГ.

За словами Михайла Волинця, Насалик більш схильний до комунікації, ніж його попередник Володимир Демчишин. Однак це, на переконання лідера профспілки, не гарантує повної поінформованості про ситуацію у вугільній галузі Волині.

«Мене дивує заміна кадрів з приходом міністра. При чому кадри міняють, не погоджуючи кандидатур з головою ОДА (практика Демчишина). Призначають на високі посади людей із окупованої території. Міністр мав би дослухатися до думки профспілок та місцевих органів влади, проте він цього не робить. Скоріше всього, він дослухається до думки радників. Проте, потрібно розуміти, що за його дії не відповідатимуть ці люди, лише він сам», – зауважив активіст.

Як стверджує Волинець, що голодування гірників шахти №1 «Нововолинська» під стінами Адміністрації Президента дало поштовх до початку аналогічних акцій протесту працівників інших копалень. Результатом стала часткова виплата заборгованості шахтарям. Наразі голова профспілки працює над питанням виплати коштів шахтарям у повному обсязі.

Нагадаємо, що троє шахтарів з Нововолинська голодували через чотиримісячну заборгованість зарплати.

Також, за його словами, 15 липня у Кабінеті Міністрів відбудеться зустріч представників громадськості та уряду, де обговорять інтеграцію України в ЄС, соціально-економічне становище, проблеми та перспективи розвитку енергетики в державі.