Луцькі депутати просять «швиденько» затвердити межі міста

Депутати Луцькради звернуться до Верховної Ради України з проханням прискорити затвердження проекту землеустрою про встановлення меж Луцька.

 Відповідне рішення прийняли 30 червня під час сесії міськради.

Наразі Проект землеустрою щодо встановлення меж міста Луцька пройшов усі погоджувальні інстанції, отримав позитивні висновки і направлений на затвердження до Верховної Ради України. Тож депутати Луцької міської ради просять розглянути та затвердити Проект землеустрою щодо встановлення меж міста Луцька Волинської області в найкоротші терміни.

Межі просять встановити з метою гарантування територіальних умов здійснення місцевого самоврядування відповідно до адміністративно-територіального устрою Волинської області, забезпечення реалізації прав Луцької міської ради по регулюванню земельних відносин в її адміністративних межах та ефективного використання потенціалу територій із збереженням їх природних ландшафтів, історико-культурних цінностей, врахуванням інтересів власників земельних ділянок, землекористувачів і затвердженої містобудівної документації, створення повноцінного життєвого середовища і сприятливих умов територіального розвитку міста Луцька.

Звернення підтримали 33 депутати.