Картини волинських бійців виставили в Ізраїлі

В Ізраїлі експонували виставку картин, створених волинськими військовими під час психологічної реабілітації.

Про це йдеться у волонтерській спільноті «Психологічна реабілітація бійців АТО Проект «Зігрій душу» у Facebook.

У Тель-Авіві відбувся український фестиваль «Етнохутір-2», який організували активісти «Isrаeli Friends of Ukraine». Захід відвідали волинські волонтерки Анна Лисакова та Наталія Попова. Жінки привезли на фестиваль понад 50 художніх творів: картин та вироби з кераміки, виготовлені українськими бійцями під час арт-терапії проекту «Зігрій душу».

«За кожною картинкою стоїть людська доля.. Ізраїльтяни, щиро співчуваючи трагічним подіям в Україні, розпитували зі сльозами на очах про життя кожного бійця-художника з реабілітації», – розповіли волонтери.

Загалом придбали 12 полотен з виставки на суму 1260 шекелів (понад 8 тисяч гривень). Гроші волинські волонтери використають на матеріали для наступних реабілітацій.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ПРОЕКТ РЕАБІЛІТАЦІЇ

До слова, дійство відвідали посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко та посол Литви в Ізраїлі Едмінас Багдонас.

Нагадаємо, що активісти організації «Israeli Friends of Ukraine» вже більше двох років допомагають українцям, які постраждали на війні.

«Це допомога важкопораненим в ізраїльських клініках, це сотні кілограмів переданих ліків та кровоспинних бандажів, міцнафотів, засобів гігієни, військового та теплого одягу для бійців. Організація постійно допомагає сім’ям загиблих Героїв, постраждалим переселенцям зі Сходу, влаштовує культурні міжнародні проекти «народної дипломатії», – написала Наталія Попова.

Волонтерки подарували своїм ізраїльським колегам картину «Маки перемоги» авторства пораненого бійця 51-ої бригади Максима Леончука.