Зоопарк, мультики та патрульні: дозвілля для дітей військових у Луцьку

Координатори проекту “Меценати для солдата” влаштували для дітей бійців Маневицького району відпочинок в Луцьку.

Розважальний день організували в середу, 29 червня.

Насичений день розваг чекав дітей маневицьких бійців — смаколики, мультики та ігри в “Адреналін-сіті”, зустріч з патрульними поліцейськими, морозиво в луцькому зоопарку.

На зустріч із 19-ма дітками приїхали інспектори патрульної поліції Микола Твердяк та Василь Федурцо. Поліцейські розповіли дітям про свою роботу, дозволили поміряти бронжелет, показали рацію та навіть дозволили посидіти в патрульному автомобілі. Розповідали як оберігають спокій маленьких діток у Луцьку і як важливо служити для розвитку своєї держави.

Командир 3-ої роти патрульної поліції Микола Твердяк розповів як їздив на Схід захищати країну, так як і батьки дітей.

Працівники зоопарку безкоштовно провели екскурсію для дітей та пригостили морозивом. Дітлахи були у захваті, адже потрапили на час годування левів та тигрів.

З Маневич забезпечував супровід заступник голови громадської організації “Ветеранів АТО” Руслан Шпота. Розповідає, що приїдуть ще, якщо матимуть таку можливість. Впевнений, що й інші райони Волинської області візьмуть такі поїздки за хорошу традицію.

“Ми привезли дітей демобілізованих та мобілізованих завдяки проекту “Меценати для солдата”. Велика подяка їм за такий вихідний”, – додав він.