У Ківерцях «зникли» гроші на грейдеруванні вулиць

Попри те, що за документами комунальники прогрейдерували дорогу на вул. Довбуша у Ківерцях, містяни і далі скаржаться на її стан. Кажуть, що насправді жодних робіт не проводилося, а гроші «списують».

«За документами, у нас ще з 1986 року асфальт лежить. Але де він є?» – цитує місцевого мешканця Володимира прес-служба Народного контролю.

Також, за документами у травні, на дорозі працював грейдер, як і ще на двох десятках подібних доріг. Однак половина вулиць бачила грейдер лише на папері.

«Ми не бачили грейдера на вулиці», – каже пан Володимир.

Депутат міської ради В’ячеслав Гордіюк особисто об’їхав з десяток вулиць, де нібито працював грейдер. Каже гроші просто списали, бо ніяких ремонтних робіт ніхто не робив.

«Факт виконаних робіт на половину грошей. А решта сума не використана. Я думаю, що просто вкрадена. Приблизно до 10 тисяч гривень не виконаної роботи і вони пішли в нікуди», – зазначив депутат Ківерцівської міської ради.

Під актами виконаних робіт свій підпис поставив начальник Ківерцівського ЖКГ. Він переконує, що всі вулиці відремонтовані. Однак від пропозиції виїхати на місце і самому подивитися на так зване грейдерування відмовився.

«Я не боюся, я просто не хочу. Моє право їхати, моє право не їхати. Всі вулиці, які написані в акті, прогрейдеровані», – наполягав директор Ківерцівського міського виробничого управління ЖКГ Богдан Крупник.

Натомість ківерцівський міський голова Володимир Жгутов пообіцяв розібратися в ситуації: «Якщо є нарікання людей, то за свої кошти фірма поправить той напрямок дороги, який не відповідає тим чи іншим параметрам».

«Ми разом з депутатами Ківерцівської міської ради будемо звертатися до прокуратури, щоб вони провели розслідування цього факту, щоб надалі таких інцидентів в нас в Ківерцях не було. Відповідальна особа має понести покарання», – зазначила активістка «Народного контролю» Анна Мовяк.