На очільника «Луцьктепла» – 4 кандидати

На посаду директора державного комунального підприємства «Луцьктепло» претендують чотири кандидати: Валентина Малютіна, Руслан Пилипчук, Олексій Тихонов та Віктор Штефан.

Про це стало відомо 29 червня під час засідання конкурсної комісії з відбору директора ДКП «Луцьктепло».

Вибори керівника ДКП «Луцьктепло» проведуть згідно з положенням про призначення керівників комунальних підприємств. Оголошення про вибір керівника розмістили 12 травня у «Луцькому замку».

До кандидатів є певні вимоги, зокрема вища освіта з електричної інженерії, права, чи адміністрування, досвід роботи не менше 3 років на керівних посадах.

Тож, на посаду директора претендують 4 кандидати – виконувач обов’язків директора Валентина Малютіна, а також Руслан Пилипчук, Олексій Тихонов та Віктор Штефан.

Конкурс відбувається в 2 етапи: на 1 рівні перевіряють відповідність кваліфікаційних вимогам і до другого допускають тих, хто відповідає критеріям. Сьогодні кандидатів «слухає» конкурсна комісія з відбору директора ДКП «Луцьктепло».

До участі у конкурсі допустили 4 претендентів, хоч освіта Штефана не відповідає спеціалізації – у претендента спеціальність «гідромеліорація». Проте члени комісії таки дали йому шанс представити власне бачення розвитку та керівництва підприємством.