Колектив «Луцьктепла» хоче Малютіну

Трудовий колектив державного комунального підприємства «Луцьктепло» просить конкурсну комісію, яка призначить директора підприємства, підтримати кандидатуру виконувача обов’язків директора Валентини Малютіної.

Про це 29 червня повідомила голова профспілкової організації працівників державного підприємства «Луцьктепло» Неоніла Слюсар.

Після представлення програм кандидатів вона зазначила, що над більшістю пропозицій, які озвучували кандидати, уже працюють на підприємстві. Тож якщо прийде «нова» людина, то продовжиться «топтання на місці».

Натомість за 4 місяці виконання Малютіною обов’язків директора, не зважаючи на заблоковані рахунки, підприємству вдається виходити із складної фінансової ситуації. І хоч виконувач обов’язків директора просила колектив не втручатися у процес відбору кандидатів, ті таки дуже швидко зібрали підписи та прийшли підтримати Малютіну.

«Прошу нарешті припинити протидії колективу і прислухатися до їхньої думки», ‒ підсумувала Слюсар, висловлюючи підтримку Малютіної.

Водночас вона додала, що «київський» кандидат на посаду директора Олексій Тихонов добре орієнтується у проблемних питаннях, тож він міг би попрацювати на підприємстві на іншій керівній посаді.

Нагадаємо, заступник міського голови Тарас Яковлев повідомив, що на підприємстві зібрали понад 500 підписів на підтримку кандидатури Валентині Малютіної.