«Волиньгаз» лучанам: або лічильники, або відключення

У ПАТ «Волиньгаз» закликають мешканців міста до 1 січня 2018 року встановити індивідуальні або загальнобудинкові лічильники газу.

До такого кроку, кажуть у товаристві, вдаються з метою забезпечення виконання Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо обліку газу, що споживається населенням.

Зокрема у «Волиньгазі» запланували заходи із встановлення загальнобудинкових лічильників обліку природного газу відповідно до затвердженого Плану розвитку газорозподільної системи.

«Відповідно до частини першої статті 6 Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», суб’єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, зобов’язані забезпечити встановлення лічильників газу для населення, що проживає у квартирах та приватних будинках, в яких газ використовується, зокрема, тільки для приготування їжі – до 1 січня 2018 року.  Разом із цим, споживачі мають право на встановлення індивідуальних засобів обліку газу за власний рахунок», – нагадують на підприємстві.

«У випадку незгоди споживачів на встановлення загальнобудинкових чи індивідуальних лічильників до 1 січня 2018 року постачання природного газу буде припинено, як передбачено Законом України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», – йдеться в повідомленні газовиків.

Крім того вони опублікували список будинків, у яких ПАТ «Волиньгаз» заплановано встановлення загальнобудинкових лічильників у 2016 році.

СПИСОК МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ