Матері волинського атошника зробили безплатну операцію

Матері військового з Волині Володимира Додя зробили безплатну операцію, яка вартує 60 тисяч гривень.

14 травня пенсіонерка Галина Додь стала пацієнтом реанімації міської лікарні. Каже, не раз переживаючи за сина на Сході – потрапляла у лікарню: “Мій стан здоров’я значно погіршився  через переживання за його долю, за його життя”, – повідомили у Спілці воїнів АТО Волині.

Володимир Додь був призваний у серпні 2014-ого року. Відслуживши рік та отримавши статус учасника бойових дій, він виявив бажання призиватися вдруге і продовжити захищати Україну.

Після лікування у реанімації, лікар матері бійця порадив зробити невідкладну операцію на серці – шунтування за 60 тисяч гривень.

Нині жінка проживає одна у гуртожитку. Коли сказала сину, що потрібна операція, Володимир відповів, що вони з хлопцями зберуть грошей. Мати бійця не розуміла, як хлопці можуть допомогти грошима, адже поки син служив, вона навпаки відсилала всі гроші на потреби бійців.

Тож звернулася за допомогою до Спілки. Керівник організації Олег Твердохліб домовився, щоб операцію зробили безплатно.

Також Спілка допомогла доньці цчасника АТО Володимира Холевінського. У дівчинки знайшли – менінгококову інфекцію і поставили діагноз менінгіт –  запалення м’якої мозкової оболонки, що покриває головний та спинний мозок. Дівчинці придбали ліки “Аріс”.

8-ого червня її виписали після завершення курсу лікування. Дівчинка отримувала лікарняні препарати дезінтосикаційної та гормотерапії, вітаміни та антибіотики. 15-ого червня дівчинка відсвяткувала своє перше день народження.