У Ковелі чоловік побив жінку

У Ковелі чоловік посварився з співмешканкою з при воду виховання спільних дітей.

Жінка витягла з кишені своєї куртки 1000 гривень різними купюрами та мала намір віддати співмешканцю 300 гривень, щоб той залишив квартиру, – пише Kowel.com.ua.

Однак п’яний чоловік схопив її за руки, намагаючись силоміць вирвати кошти. Після невдалої спроби взяв потерпілу за волосся на потилиці, повалив на підлогу та кілька разів ударив ногами та руками в різні ділянки тіла. Заволодівши в такий зухвалий спосіб грошима, залишив помешкання, вистрибнувши на вулицю через вікно, бо на крик жінки уже бігли сусіди.

В судовому засіданні обвинувачений сказав, що того дня прийшов до колишньої жінки, оскільки підозрював її у зраді. Просив повернутись до нього, але виникла суперечка, подробиць якої не пам’ятає, адже був у стані алкогольного сп’яніння. Потерпіла каже, що він наказав віддати гроші, які перед тим давав на утримання дітей.

Суд врахував те, що обвинувачений вчинив тяжкий злочин, в той же час є визнання ним вини, щире каяття, добровільне часткове відшкодування завданих збитків. Вироком його засуджено на чотири роки позбавлення волі умовно.