На Волині 500 підприємств платять працівникам менше «мінімалки»

Очільник Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик звернувся до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням дозволити перевірки на підприємствах, де зарплата менша за мінімальну – зараз в області таких налічують 560.

Про це повідомляє «Вголос».

У листі йдеться про те, що на Волині 560 підприємств, установ та організацій платять своїм працівникам меншу від прожиткового мінімуму заробітну плату.

«Враховуючи важливість питань легалізації зайнятості, підвищення рівня заробітної плати, збільшення обсягу надходжень до Пенсійного фонду України та з метою перевірки правомірності виплати заробітної плати найманим працівникам у вказаних розмірах, виявлення тіньових оборотів та відповідно забезпечення надходжень до бюджету податків та зборів, вважаю, що стосовно вказаних суб’єктів господарювання необхідно вживати контрольно-перевірочних заходів», – зазначив Володимир Гунчик.

Тож очільник Волині просить у Володимира Гройсмана погодити перевірку юридичних осіб, які виплачують заробітну плату меншу від мінімально встановленого законодавством розміру.