День молоді по-луцьки: спека, красуні та «ФлайzZzа»

У Луцьку скромно, але цікаво відзначили День молоді. Як писав ВАР раніше, 26 червня розпочалося з спортивних заходів: змагання з спортивної ходьби “Луцька десятка” та турніру з стрітболу.

Опісля спортивних дійств на Театральному майдані стартував “Молодь Фест”. Через спеку програма фестивалю дещо змінилася та й глядачі збиралися повільно. Лише ближче до вечора тут стартували конкурси для дітей та різноманітні змагання, а пізніше відбувся конкурс “Перша леді Волині-2016”.

Як пише Волинський інформаційний портал, за це звання змагалося восьмеро волинських красунь: Анастасія Гонта (студентка Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки), Анастасія Гловатських (студентка Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки), Марія Гузьо (студентка Луцького педагогічного коледжу), Євгенія Шабанова (студентка Луцького базового медичного коледжу), Оксана Гончарук (студентка Луцького національного технічного університету), Ольга Власик (студентка Ківерцівського базового медичного коледжу), Анна Гайдай (студентка Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки) та Ірина Зубкевич ( студентка Академії рекреаційних технологій і права).

Конкурували учасниці у представлені, під час якого розповідали про себе: звідки вони, де навчаються, які мають хобі та ким бачать себе у майбутньому. Наступний вихід був у спортивних футболках, після якого дівчата отримали запитання не лише на ерудицію, але й на гарне знання про футбол.

Довгоочікуваним для чоловічої половини глядачів стало дефіле волинських красунь у купальниках, після якого ведучі ще довго не хотіли відпускати конкурсанток зі сцени. А завершальним та вирішальним був вихід у національних костюмах.

Дівчата вражали суддівську п’ятірку не лише різноманітністю своїх нарядів, але й унікальністю «живих» віночків, підібраних спеціально для всіх образів індивідуально. Тоді, поки судді рахували оцінки та визначали переможницю, ведучі дійства проводили різноманітні вікторини та визначали найкращого вболівальника.

Так, лучани мали змогу отримати стіл, комод чи цілу кухню. Опісля цього на сцену покликали головного організатора дійства – Валерія Пельца, який офіційно відкрив церемонію нагородження.

І так, нагороду у номінації “Леді глядацьких симпатій” отримала Ольга Власик. Другою та першою віце-леді стали Анастасія Гонта та Євгенія Шабанова відповідно. А заповітну корону “Першої леді Волині-2016” вручили Анастасії Гловацьких.

А завершувався “Молодь Фест” концертом гурту “ФлайzZzа”.