Волинь: рятувальники надали допомогу хлопцям, які перекинулися на катамарані

Волинські рятувальники надали допомогу хлопцям, які перекинулися на катамарані. Подія трапилась близько 16:30 на  відстані близько 3-х кілометрів від берега, де глибина 10-12 метрів.

25 червня фахівці пошуково-рятувальної служби надали допомогу трьом 19-річним хлопцям, які перекинулись на катамарані на озері Світязь в Шацькому районі, – повідомляють у прес-службі Управління ДСНС у Волинській області.

Під час прогулянки на катамарані у плавзасобу трапилась поломка і хлопці намагались самотужки його відремонтувати, але не впорались і він перекинувся. Троє хлопців опинились у воді. Самотужки поставити плавзасіб на воду вони не змогли, але інші громадяни повідомили про подію рятувальникам.

На моторному човні фахівці-водолази оперативно дістались до потерпілих, взяли їх на борт і транспортували катамаран до берега. Медична допомога врятованим не знадобилась, юнаки не встигли змерзнути і знесилитись, отож після додаткового інструктажу з правил користування плавзасобами вони пішли до свого місця відпочинку.

Рятувальники закликають громадян купатись там, де є рятувальні пости і суворо дотримуватись правил відпочинку на водних об’єктах: не заходити у воду в нетверезому стані, не купатись у темну пору доби, слідкувати за малолітніми дітьми і не відпускати їх у воду наодинці.