Побиття луцьких активістів: матеріали розслідування «засекретили»

Працівники луцької поліції не надали адвокатам громадських активістів, на яких напали невідомі, всіх документів досудового розслідування.

Про це пише в Facebook самооборонівець Богдан Климчук.

Нагадаємо, протягом року на самооборонцівців тричі нападали. Так, у жовтні 2015 року під час місцевих виборів побили Сергія Рижкова, а в лютому 2016 року вчинили напади на Климчука та Сергія Чурікова, які долучалися до процесу атестації поліції.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ПОДРОБИЦІ ПОБИТТЯ АКТИВІСТІВ

“Оскільки досудове розслідування зухвалих нападів на моїх побратимів самооборонівців Сергій Рижков, Сергій Чуріков і не мене зайшло у глухий кут, ми вирішили скористатися послугами адвоката. І як виявилось наша доблесна луцька поліція без будь-яких офіційних, вмотивованих постанов не показує частину матеріалів досудового розслідування. В приватній розмові ж кажуть, що на те є усна вказівка начальника луцького відділу поліції Ігоря Муковоза“, – пише Богдан Климчук.

“Навіть у тій частині матеріалів, що була надана, наш представник виявив ряд недоліків і недопрацювань слідства і подав клопотання на 31 пункт по двох справах. В матеріалах ми виявили доручення про проведення слідчих дій, які так і з невідомих причин залишились не виконаними, а по моїй справі взагалі відсутні будь-які допити свідків”, – додав він.

“От і виникає знову логічне питання: для кого і для чого суд поновлював пана Муковоза на його посаді і що він зробив після його поновлення?
Arsen Avakov, Деканоидзе, Хатия виходить якщо поліція не може забезпечити нормального розслідування цей правоохоронний орган так і залишається простим виконавцем замовлень тих чи інших політичних сил?” – запитує активіст.