На Волині відкрили меморіальні дошки двом Героям

У селі Стара Лішня в Іваничівському районі відкрили меморіальні дошки загиблим в АТО Анатолію Артеменку та Ігорю Пугачу.

Про це повідомляє Буг.

Меморіальні дошки встановлено на приміщенні Старолішнянської загальноосвітної школи І–ІІІ ступенів, в якій колись навчалися герої, що віддали своє життя, захищаючи Україну.

Сапер Анатолій Артеменко, який добровольцем пішов у військо захищати Україну від агресора, поліг 29 жовтня 2015 року у Сватовому на Луганщині. Разом із бойовим побратимом став жертвою потужного вибуху на стратегічних складах артилерійських боєприпасів. Ігор Пугач загинув під Ілловайськом, був захоронений як невідомий солдат.

“Це наші герої, наші патріоти, які боронили нашу країну на сході і віддали за це власне життя та вписали своє ім’я в славну історію боротьби нашого народу за свободу та незалежність. Патріотизм проявляється у дрібницях, в буденності, а героїзм виявляється на війні. Ніхто не очікував від мирної України, що, попри розвалену армію, її бійці ставатимуть Героями. Сьогодні йдуть на небеса найкращі, навіки перестають битися їх молоді серця. Ми не маємо права забути бодай одне ім’я тих, хто віддав своє життя за нас”, –зазначає голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь.

Меморіальні дошки нагадуватимуть підростаючому поколінню про ціну миру і про те, що новітніх героїв не можна забувати.