До Білорусі звернулися з нотою щодо перешкоджання в’їзду нардепу з Волині

Міністерство закордонних справ України звернулося із нотою до Республіки Білорусь, в якій висловило стурбованість щодо того, що народному депутату Ігорю Гузю та іншим народним обранцям необґрунтовано заборонили в’їзд у цю країну.

Про це йдеться у відповіді з Міністерства на запит Ігор Гузя, – повідомили у прес-службі політика.

Нагадаємо, 25 квітня Ігоря Гузя зупинили на пункті пропуску «Дольськ-Мохро» та повідомили, що на запит Російської Федерації Білорусь заборонила йому в’їзд на свою територію. Будь-які підтверджуючі документи представники прикордонного відомства Білорусі та КДБ надати відмовилися.

Основною метою поїздки Ігор Гузя була зустріч із родинами білоруських добровольців, які брали участь у війні з Росією на боці України, а нині зазнають переслідувань у Білорусі.

«… повідомляємо, що 17 травня 2016 р. на адресу Посольства Республіки Білорусь в Україні була направлена нота, у якій висловлено стурбованість фактами необґрунтованої заборони в’їзду народних депутатів України в Білорусь», – йдеться у відповіді МЗС.

Зазначимо, що Ігор Гузь продовжує наполягати на запровадженні в Україні мораторію на видачу іноземних добровольців , які воювали на боці України, якщо їх переслідують на батьківщині.

Щодо заробони в'їзду. Відповідь Ігорю Гузю Щодо заробони в'їзду. Відповідь Ігорю Гузю( Р Б)