На Волині вилучити 7 тонн дизельного пального

В Маневицькому районі припинили незаконну реалізацію дизельного пального.

Про це інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Незаконний бізнес з реалізації дизельного пального в смт. Колки Волинської області викрили співробітники оперативного та слідчого управління ГУ ДФС у Волинській області в ході проведення операції “Акциз-2016”.

У рамках розслідування кримінального провадження за фактом незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів невідомого походження на приватній території, що на праві власності належить організатору незаконної діяльності, співробітники податкової міліції  провели обшук.

Під час обшуків на підставі ухвал суду співробітники  оперативного та слідчого управління фінансових розслідувань вилучити понад 7 тонн дизельного пального та обладнання для розливу і зберігання пально-мастильних матеріалів, орієнтовною вартістю 150 тис. грн. Крім того, встановлено, що реалізація дизпалива здійснювалася цілодобово, виключно за готівкові кошти, без будь-яких дозвільних документів.

Наразі тривають заходи щодо встановленню осіб, причетних до організації незаконної реалізації підакцизної продукції, а також вирішується питання щодо призначення відповідних судових експертиз.