Володимирчани обурені, що замість побудови спортмайданчика землю дали родичці депутата

Мешканці будинків, прилеглих до трьох земельних ділянок тещі скандального депутата Володимир-Волинської міської ради Руслана Мороза, просять владу пояснити чому замість спортивного майданчика земля опинилася у власності родини депутата.

Про це інформує Вголос.

У відповідному зверненні на ім’я мера Володимира-Волинського Петра Саганюка йдеться, що мешканці будинків №101/1, 101/2, 103 та 105 на вулиці Луцькій у червні 2015 року зверталися до міської влади і головного архітектора міста Тараса Киби з проханням облаштувати спортивний дитячий майданчик для гри у футбол. Він мав би розміщуватися поруч зі стоянкою автомобілів на вулиці Луцькій. Майданчик мешканці пропонували облаштувати за кошти спонсорів.

«На наше звернення ми отримали відповідь, що облаштувати спортивний майданчик немає можливості, оскільки дана земельна ділянка перебуває у приватній власності. Нещодавно зі ЗМІ ми дізналися, що на момент нашого звернення ця земельна ділянка була ще вільною, а нині перебуває у приватній власності в родини одного з депутатів Володимир-Волинської міської ради. Просимо Вас дати відповідь з якою ціллю Тарас Киба (головний архітектор Володимира-Волинського) надав нам неправдиву інформацію, якщо замість облаштування спортивного майданчика поруч з нашим будинком землю було віддано приватним особам, а також просимо Вас розглянути можливість виділення земельної ділянки для облаштування спортивного майданчику», – йдеться у зверненні.