Володимир: відбулося судове засідання у справі активіста Кандиби

23 червня відбулося чергове судове засідання у справі приватного підприємця із Володимира-Волинського Андрія Кандиби.

До судової зали викликали свідків Ярослава Матвійчука, Віктора Фіщука та Валерія Гаврилюка, – повідомляє Буг.

Під час судового слухання повідомили, що на момент оприлюднення відео система відеоспостереження не була цілісною та на той час ще перебувала в стані монтажу. Акт виконаних робіт був знаний приблизно за місяць після оприлюднення відео в соціальній мережі. Це підтвердив і один із свідків. Також зазначили, що система і на сьогодні не є цілісною, бо з міського бюджету не була дофінансована.

Після заслуховування попередньо заявлених свідків, до судового процесу залучили ще одного світка Юрія Зайця, який є одним із адміністраторів соціальної групи «АнтиАвтоАндони» у Facebook.

Після цього в судовій залі були дослідженні докази обох сторін, а також переглянуті медіафайли. Особливого зацікавлення викликали фотографії працівниці СБУ Марії Дмитрук, яка складала протокол на Кандибу. Фото були опубліковані на її сторінці у мережі «Вконтакте».

В судовому залі переглядали вказані відеозаписи.

У підсумку суддя Олександр Лященко оголосив чергову перерву для отримання всіх необхідних документів по справі. Коли відбудеться судове слухання повідомлять згодом.