Володимир: атошника виштовхали з маршрутки

На автостанції у Володимирі-Волинському стався конфлікт між учасником АТО Іваном Морозом і водієм маршрутки “Володимир-Волинський – Ковель”.

Про пригоду чоловік написав в соціальних мережах. БУГ зв’язався з чоловіком та уточнив деталі конфлікту.

“Маршрутка відправлялася. Я не встиг купити квитка, зайшовши в маршрутку він спитав “куди їдете?”, я кажу до Верби. Він говорить “як ви мене уже (ненормативна лексика) з тією Вербою”. Я спитав чому ви так говорите і він почав виштовхувати мене з маршрутки, тоді я показав йому посвідчення учасника бойових дій, але йому було все одно. Хоча в маршрутці я платив гроші без посвідчення, а показав лише коли він почав мене виштовхувати з транспорту”, – прокоментував ситуацію Іван Мороз.

Як далі розповів чоловік, в цей час реакція пасажирів була абсолютно байдужою. Після того, як його виштовхали із маршрутки, чоловік звернувся в довідкове бюро Володимир-Волинської автостанції, де шукав контакти керівництва станції.  Там отримав відповідь, що керівника немає на місці, поїхав до Шацька. Тоді чоловік пояснив ситуацію, що з ним трапилась. Після того як розповів все в довідковому бюро, отримав відповідь “без квитка нічого не докажете”.

Зазначимо, що це вже не перші скарги, які надходять в адресу Володимир-Волинської автостанції. Кілька місяців тому була й спроба через систему електронних петицій змінити керівника автостанції.