У Луцьку вшанували пам’ять жертв Другої світової війни

У Луцьку на меморіальний комплекс “Вічна слава” декілька десятків лучан вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні – біля пам’ятника невідомому солдату відбувся молебень, а присутні поклали до меморіальних табличок квіти.

Скорботні заходи відбулися 23 червня.

Декілька десятків лучан принесли квіти та синьо-жовті стрічки. Священники відслужили панахиду, після чого усі присутні поклали квіти до пам’ятника невідомому солдату.

«Дуже важливо не забувати про такі дні. Обов’язково треба прийти», –  каже голова Волинського обланого комітету партизанів-підпільників періоду Другої світової війни Іван Глущук. За його словами, зараз у спілці залишилося 10 лучан та ще 40 людей в області. Після війни ж, пригадує Глущук, було 36 тисяч.

«Ми, ветерани Великої вітчизняної війни, дуже й дуже пишаємося нашими атовцями, що вони продовжують нашу долю, тобто захищають Україну, як і ми це робили. Дай Боже, щоб  вони змогли  її захистити», – додав ветеран.

З меморіалу усі присутні вирушили до Свято-Троїцького кафедрального собору, звідки розпочнеться скорботна хода до Замкової площі.