На головного копа Луцька напали з ножем

У Луцьку затримали чоловіка, який напав на начальника Управління патрульної поліції Олександра Вовченка.

Про це інформують у прес-службі Патрульної поліції Луцька.

Сьогодні, 23 червня, близько 01:00 начальник Управління патрульної поліції Луцька Олександр Вовченко зі своїм заступником Дмитром Хмаруком службовим автомобілем об’їжджали місто, щоб проконтролювати ситуацію на вулицях.

«Ми регулярно перевіряємо роботу наших патрульних поліцейських під час денних та нічних змін”, – пояснив начальник Управління.

Увагу працівників патрульної поліції привернули діти біля готелю «Світязь» на вулиці Набережній, які у супроводі дорослих зібрались біля туристичного автобуса. Діти збиралися у подорож. Впевнившись, що все гаразд, начальник із заступником повернулися до свого автомобіля.

Раптом двері «Хюндай Соната» відкрив невідомий чоловік із собакою, схожою на вівчарку, та наказав головному копу Луцька вийти з машини, коли чоловік почув відмову, то схопив ножа та кинувся на начальника Управління.

У цей момент Дмитро Хмарук вибіг з автомобіля та попередив, що стрілятиме, якщо нападник не зупиниться. Однак це не подіяло, так само, як і попереджувальний постріл заступника з травматичного пістолета в повітря. Тоді поліцейський двічі вистрілив у нападника, після чого той кинувся тікати. За кілька метрів Олександр Вовченко наздогнав та затримав втікача.

На місце події викликали підкріплення та «швидку». Попередньо, нападник отримав легке ушкодження шиї. Його госпіталізували. За словами лікарів, загрози життю зловмисника немає. Неподалік місця події знайшли ножа.

За попередньою інформацією, перш ніж напасти на Олександра Вовченка, чоловік встиг сказати туристам, що в автобусі є вибухівка. Вибухотехніки оглянули транспортний засіб, однак загрози не виявили.

Нині за фактом події працюють слідчі та працівники відділу внутрішньої безпеки.