Луцькі тролейбусники просять дозволу взяти кредит

Комунальне підприємство «Луцьке підприємство електротранспорту хоче отримати майже мільйон гривень кредиту для сплати за використану електроенергію.

Про цей йшлося 23 червня під час засідання комісії питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства.

Заступник директора КП «Луцьке підприємство електротранспорту» Віктор Мозоль повідомив, що підприємство витрачає приблизно 500 тисяч гривень щомісяця на поточні ремонти. Заробляє підприємство 1,3 мільйона гривень. Ще 2,4 мільйони виділяє міськрада.

Проте з державного бюджету досі не надійшло компенсація обсягом 24,5 мільйонів гривень за перевезення пільговиків, тож підприємству не вистачає коштів на сплату електроенергії.

Головний бухгалтер підприємства Лариса Каткова нагадала, що з бюджету міста для ЛПЕ виділили 18 мільйонів гривень. Проте після закриття заборгованостей та збільшення зарплат коштів вистачить тільки до липня. Тим часом за електроенергію взимку підприємству «набігло» близько 700 тисяч гривень. Тож підприємство хоче взяти кредит обсягом 998 500 гривень на 12 місяців під 28% річних.