Тонни бруду і тисячі подяк, – комбат луцьких патрульних про роботу

Тимчасово виконуючий обов’язки командира батальйону патрульної поліції Луцька Дмитро Мокич поділився враженнями від півріччя служби.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Учора, 21 червня, працівники патрульної поліції Луцька відзначили півроку роботи на службі. З нагоди півріччя роботи на шикуванні відзначили кращих поліцейських.

Тимчасово виконуючий обов’язки командира батальйону патрульної поліції Луцька Дмитро Мокич розповів про те, як працювалося на новій роботі.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ЛУЦЬКІ ПАТРУЛЬНІ: ДМИТРО МОКИЧ

Подаємо його допис без змін та правок:

«Шість місяців поліцейської служби…

Шість нелегких місяців: недоспаних ночей, турбот, переживань, поразок, перемог, звершень і здобутків. Півроку добрих і «не дуже добрих». «Не дуже» точно більше. І все ж, ці люди, що несуть високе звання поліцейського, щодня роблять усе, щоб мешканці і гості нашого міста почувались безпечно, вільно, комфортно. Стикаються зі всім, що тільки можна собі уявити. Тонни бруду і одночасно тисячі подяк – боремось, перемагаємо, йдемо далі, будуємо нове, справжнє європейське суспільство. Не дивлячись на все, перш за все лишаємось людьми. Людьми, які живуть, кохають, товаришують, відпочивають, і, навіть їдять чи п’ють каву)) Я горжусь тим, що пліч-о-пліч турую стежину поліцейського разом з цими людьми. Дякую усім за службу. Бажаю усім терпіння, наснаги, енергії, честі, совісті і поваги. Дякую Вам. Любіть Україну!» – йдеться у повідомленні.