Майже половина українців добре ставляться до Росії

В Україні 42% населення добре ставляться до РФ, а в Росії до України – 39%. Разом з тим, 67% українських громадян добре ставляться до громадян Росії, 42% росіян добре ставляться до українців.

Проте до керівництва РФ добре ставляться лише 8% українців, – передає УНН з посиланням на сайт Київського міжнародного інституту соціології.

«В Україні добре ставляться до Росії 42% опитаних (у лютому 2016 року було 36%), в Росії до України – 39% (у лютому 2016 року було 27%). Тобто кількість позитивно налаштованих росіян до України на 3 процентних пунктів менше ніж українців – до Росії», – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що позитивне ставлення українців до Росії пов’язано переважно з позитивним ставленням до росіян. Якщо до Росії зараз позитивно ставиться 42% населення України, то до росіян – 67%, а до керівництва Росії – 8%.

У КМІС повідомили, що ставлення до керівництва Росії суттєво диференційовано за регіонами: на Заході до нього позитивно ставляться менше 2%, в Центрі – 6%, на Півдні – 16%, на Сході (без Донбасу) – 11%, на контрольованій частині Донбасу – 23%.