Луцьк: вишивка на «Бім-Бомі» коштує мільйон

Лучани розповіли, що думають про ремонт багатоповерхівки з годинником у центрі Луцька, яку в народі називають «Бім-Бом».

Про це інформує Аверс.

Лучани кілька років скаржилися на аварійний стан «Бім-Бому». Мовляв,  з її стін у будь-який момент міг комусь на голову впасти облицювальний кахель. Зрештою, будівлю почали ремонтувати, окрім того, її вирішили прикрасити візерунком.

Перехожі по різному висловлювалися щодо нового вигляду будинку, у декого є зауваження щодо виконання робіт, дехто не розуміє чому квіти орнаменту зелені,  є такі, яких все влаштовує.

«На мою думку пінопласт дуже тоненький, він, як теплоізоляція нічого не дасть, тільки загальний вигляд трошки окультурило. А плитку цю всю треба було збити, а тоді просто ложити пінопласт. Гроші відмиють та і все, – переконаний один з опитаних.

Оздоблення будинку перехожій  подобається, мовляв фасад давно треба було змінити, адже той, що був, не пасує центру міста.

«Якщо це з бюджету держави то все подобається , якщо це з нашого карману то не нада», – запевняє жінка.

За словами ще однієї жінки, незрозуміло чому квіти зеленого кольору.

В управлінні містобудування та архітектури запевнили, що утеплення будинку погоджували, а його художнє оформлення – ні. Натомість за це рішення відповідальні в департаменті ЖКГ Луцька. А той візерунок, що наноситься зараз, мовляв, для «приколу».

«Замовник ЖКГ більше за все, вони вам краще скажуть. Це ж житловий будинок, через нас воно навіть не проходило, візерунок, там ну може просто так для прикола, там же ж доутеплення роблять, правильно?» – пояснив начальник управління містобудування та архітектури Леонід Герасимюк.

За його словами, наразі поки йдеться про доутеплення.

«Де ж там той візерунок лишиться. По технології як, кладеться там утеплювач, по утеплювачу сітка, по сітці робиться стяжка, по стяжці дається структура», – сказав посадовець.

Герасимюк припустив, що зараз – це чорновий варіант. Мовляв, це пробний варіант.

«Але все одно дивіться на це йдуть кошти, на це йде робота людей, які працюють за оплату. Там на той кусочок квадратний метр, то які ж там кошти, просто проба, мабуть, будемо враховувати думку громадськості, це однозначно. Судять по завершенні роботи, я його не бачив, мені важко сказати по тому чи вони все зробили, ну колір мені зелений, як і вам, не дуже подобається», – розповів головний архітектор міста.

Як переконує директор департаменту ЖКГ Юрій Крась, головний художник міста Ярослав Матвіїв погоджував проект настінної вишиванки. Ці роботи лише чорнові, кінцевий результат буде іншим.

За словами Крася, малюнок обійдеться місту у мільйон. Він запевнив, що візерунок погоджували з управлінням містобудування та архітектури.

«Головний художник міста Матвіїв Ярослав Володимирович мені погодив дані кольори. Знизу його взагалі не буде, тобто це для мене вчора малювали, для людей, щоби подивитися, як воно буде дивитися взагалі, ну тобто, як воно на фасаді буде дивитися, воно взагалі по верху має бути», – сказав директор департаменту ЖКГ.