«Бандерштат» не переноситимуть у Київ

Оргкомітет фестивалю «Бандерштат» спростували інформацію про те, що з наступного року захід востаннє проводитимуть у Києві.

Про це інформує прес-служба фестивалю.

Так, за словами організаторів днями деякі ЗМІ поширили інформацію про те, що виконавчий директор фестивалю Марина Хромих на прес-конференції у Рівному заявила, що захід відбудеться у Луцьку востаннє, а з наступного року його перенесуть у Київ.

Публікуємо заяву без змін та правок:

«1.Десятий ювілейний фестиваль «Бандерштат-2016» відбудеться 5-7 серпня на території іподрому, що у Центральному парку культури і відпочинку Луцька. Під час дійства працюватиме понад десять тематичних майданчиків: головна сцена, URBAN-stage, «тиха» сцена, гутірки, літсцена, Bander Foood Fest, Bander Night Cinema, спортивні змагання, дитяче містечко, ярмарок, майстер-класи.

2.«Бандерштат-2017» проходитиме на новому місці, оскільки фестиваль щороку росте і територія іподрому сьогодні затісна для проведення заходу. Оргкомітет розглядає різні варіанти проведення фестивалю на новій локації, однак мова не йде про перенесення Бандерштату з Луцька.

3.Команда Бандерштату розглядає можливість проведення подібних фестивалів в багатьох обласних центрах для популяризації української ідеї та здорового способу життя», – йдеться у повідомленні.