Волинь: чоловік намагався проскочити через кордон з товаром

В результаті «маневрів» між пунктом пропуску «Устилуг» та польським пунктом пропуску українець завантажив товар та намагався нелегально прорватися через кордон.

Про це інформують у прес-службі Держприкордонслужби.

Учора, 20 червня, у пункті пропуску «Устилуг» на виїзд з України приїхав мікроавтобус «Мерседес» української реєстрації. Після проходження всіх видів контролю автівка поїхала у напрямку польського пункту пропуску. Виїхавши на міст, водій здійснив розвернув авто та змінив напрям руху, а коли повернувся на лінію контролю, намагався прорватися через пункт пропуску в Україну без дозволу контролюючих органів. Однак транспортний засіб зупинили та повернули в зону митного контролю. Прикордонники заблокували колеса «Мерседеса», щоб водій не зміг втекти.

За попередньою інформацією, коли автівка розверталася, на території Польщі, у автомобіль перекинули товар. Водій категорично відмовився від огляду автомобіля та зачинився в машині, однак правоохоронці таки змусили його вийти.

Тож під час огляду іномарки виявилаи 500 лампочок, майже 100 сонячних батарей для заряджання мобільних телефонів та 300 штук пляшечок рідини для зняття лаку тощо. Загальна сума знахідки становить 14 тисяч гривень.

Водія притягнули до адміністративної відповідальності за статтею 202 (Порушення прикордонного режиму, режиму в пункті пропуску) та наклали адміністративне стягнення. Крім того його оформили за статтею 185-10 (Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника ДПСУ).