На Волині побилися роми та активісти рибнагляду

У Володимир-Волинському районі між циганами та активістами служби рибнагляду сталася сутичка, внаслідок якої постраждав військовий .

З неофіційних джерел стало відомо, що роми того дня рибалили неподалік села Селець, – повідомляє Володимир Медіа.

Бійка трапилася учора ввечері, 20 червня.

Так, поки старші рибалили, діти бавилися біля автомобіля. До рибалок підійшли невідомі та представилися інспекторами рибнагляду та громадськими активістами цієї служби з Нововолинська. Чоловіки поводилися зухвало, між ними та ромами виникла шарпанина. Роми покликали підмогу з Володимира- Волинського. Після чого на місце події приїхали їхні друзі з палицями та битками. Новоприбулі не до кінця розібравшись у ситуації, побили першого, хто потрапив їм під руку. Ним виявився 36-річний мешканець села Сельця, який випадково підійшов до активістів поспілкуватися. Чоловіку зламали череп. Його доправили у Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання. Нині він знаходиться у вкрай важкому стані.

За словами місцевих мешканців, псевдоактивісти були п’яні і поводилися неадекватно. Мовляв, вони стріляли з травматичної зброї. Люди, які відпочивали на березі, намагалися «провчити» хуліганів, однак вони втекли у село Селець.