Луцьке об’єднання переселенців просить про пільгову оренду

Члени громадської організації «Переселенці Криму та Донбасу» просять в міської ради пільгові умови оренди приміщення, в якому розташований їхній офіс.

Про зменшення орендної плати за нежитлові приміщення, що розташовані за адресами проспекту Соборності, 11а, та вулиці Шевченка, 14 йшлося сьогодні, 21 червня, під час засідання комісії міської ради з питань комунального майна та приватизації, – пише Волинський інформаційний портал.

На проспекті Соборності, 11а, приміщення орендують члени громадської організації «Переселенці Криму та Донбасу». Начальник відділу управління майном міської комунальної власності Алла Грабко зауважила, що приміщенням послуговуватися неможливо, оскільки будинок перебуває у поганому стані.

До того ж, хоч члени громадської організації і сплачують членські внески, однак 206,77 гривень для них на місяць є не підйомною сумою. Зважаючи на складні життєві обставини переселенців у Луцьку, члени комісії підтримали пропозицію надати пільгу на орендну плату за нежитлове приміщення до 1 гривні на місяць.

Розглянула комісія також і питання про пільги на орендну плату за нежитлове приміщення за цією ж адресою, яке належить громадській організації «Волинська спілка ветеранів антитерористичної операції», а також і на вулиці Шевченка, 14, громадської організації «Члени родин загиблих в АТО «Надія».

Одноголосно комісія рекомендувала надати цим організаціям пільги для сплати оренди за їхні приміщення.