Луцька журналістка: правоохоронці не розслідують порушення прав працівників ЗМІ

Луцька журналістка Ірина Мусій, яка працює під псевдонімом Аріна Крапка, обурена тим, що правоохоронці не розслідують порушення прав працівників ЗМІ.

Про це вона пишу в Facebook.

“Не знайшли складу злочину в моїх заявах щодо перешкоджання журналістській діяльності, які я писала на працівників митниці та суддю Волинського окружного адмінсуду Плахтій… А заяву мою в міськвідділі зареєстрували як звернення згідно закону “Про звернення громадян”. І ще годину переконували слідчі в Луцькому відділі поліції, що писати її взагалі не потрібно, бо це нічого не дасть. Більше двох місяців ані звуку. Жодної відповіді, що з моєю заявою. Відправила запит і тримала таку відповідь: “Матеріали перевірки списані…у зв`язку з відсутністю кримінального правопорушення. На даний час прийняте рішення в порядку оскарження не скасоване органами прокуратури та судом та знаходиться в законній силі”, – розповіла журналістка.

“Відповідь в міськвідділі підписував Муковоз…стає все зрозуміло. Важливо, що я додала до заяви і аудіозаписи з телефона, які підтверджують ці факти.  А щодо митниці, то в діях працівників митниці теж не знайшли складу злочину. Але як пояснили мені в УВБ митниці, не знайшли людей, які тримали двері, щоб мене з колегами не впустили в приймальню Шавлака. І сміх, і гріх…”, – додала Ірина Мусій. 

Нагадаємо, журналістці заборонили аудіозапис під час розгляду справи про поновлення на посаді начальника Маневицького райвідділу поліції Анатолія Близнюка. Згодом Ірині Мусій казали, що суддя ухвалив це рішення випадково і сталася помилка. Однак, чи було за це покарано суддю – невідомо.

“Судді не мають права на такі помилки. І суддя, і адвокат з Близнюком порушили моє право”, – додала вона.

 

Крім того раніше Ірина Мусій поскаржилася правоохоронцям на працівників Волинської митниці, які не пропускали журналістів на зустріч з виконувачем обов’язків начальника відомства.