Луцькі патрульні відзначають півроку роботи

У Луцьку в управлінні патрульної поліції відбулося шикування з нагоди півріччя роботи поліцейських, під час якого вручили жетони працівникам апарату та відзначили кращих патрульних.

Урочистий захід влаштували 21 червня.

Начальник управління патрульної поліції Олександр Вовченко нагадав, що поліцейські прийшли, щоб приносити позитивні зміни і за цей час змінилися й самі.

«Ці півроку були складними і морально і фізично… надалі може буде ще важче. Я радий бачити саме такий особовий склад, може не в тій кількості, в якій би хотілося, але всі ви дуже добре справляєтеся зі своєю роботою», – сказав Вовченко. Він відзначив високий рівень співпраці та підтримки між патрульними.

«Люди чекають і вірять. Для всіх хорошими бути не можливо, ви це знаєте. Але ті, кому ми допомогли, зупиняють нас і дякують, і так потрібно працювати надалі. За півроку ви стали професіоналами. Ви професійні бійці із ворогом, з яким ми стикаємося кожного дня – відношенням людей до самих же людей», – додав начальник управління.

«Дивлячись на вас мене дійсно переповнює гордість за те, що я знаходжуся саме тут, поряд з вами», – додав заступник начальника управління Роман Буховець. Він відзначив, що патрульні мають неабияку жагу до змін та побажав їм досягти ще більших вершин та удосконалювати свої вміння.

Командир батальйону Дмитро Мокич подякував патрульним за те, що попри нелегкі завдання та службу вони знаходять у собі максимум сил, аби допомагати будувати європейський Луцьк, навіть жертвуючи часом для своїх родин. Мокич зазначив, що патрульні – дійсно єдина команда, яка творить обличчя нової поліції і для патрульних це честь.

Жетонами нагородили атестованих працівників апарату управління патрульної поліції, подяки за зразкову службу отримали патрульні поліцейські, яких до нагородження подали командири рот. За висвітлення роботи патрульних подяки отримали й представники ЗМІ.

Після урочистої частини для патрульних виступили вихованці дошкільного навчального закладу №6. Діти розповідали вірші про поліцію, танцювали та показали для поліцейських міні-виставу. Правоохоронці зустріли дитячий виступ гучними оплесками та нагородили дітей і їхніх наставників.