Як «хунта» з Канади та США допомагає 14-й бригаді

Волинські волонтери повернулися з Рівненського полігону, де передали 14-й бригаді допомогу від благодійників з США, Канади та України.

Про це в Facebook пише Костянтин Зінкевич.

“Щоб цей день відбувся, кілька місяців працювало багато людей за океаном. …об”єднали цілу українську (і не тільки) хунту на теренах Канади і США, щоб допомогти забезпечити нашу українську армію (в даному випадку 14-у ОМБР) такими речами, які МО або зовсім не постачає у війська, або дає непристойно мало”, – розповів він.

14-й бригаді передали:

  • 149 комбінезонів та комплектів форми, яка не горить,
  • цілу купу робочих комбінезонів та форму,
  • два навігатори Garmin 62s,
  • десяток протиосколкових захисних окулярів ESS,
  • три пари суперберців,

“Найперше вогнестійкий одяг потрібен тим, хто в броні, механікам-водіям, водіям-заправщикам і т. п. Досвід війни дозволяє нашим воїнам безпомилково визначати, кому найперше розподіляти такі речі. Також особливо хочу згадати та передати персональну подяку Павлу Панасюку за передану 8-місну палатку для розвідроти! Саме те, що потрібно їм для виконання специфічних завдань!!! Павло постійно і адресно допомагає бійцям”, – додав Зінкевич.

 

“Також приємно було побачити великий рядок волонтерських автівок! Шлейн Павло, Панасюк Олексій впізнали “свої” машинки. Пам”ятаю, що мене на одному з тих джипів ще оштрафували за їзду по Гамбургу”, – пригадав волонтер.