У Луцьку за ніч – дві спроби самогубства

У Луцьку протягом ночі дві людини спробували закінчити життя самогубством.

Про це в Facebook пише активіст Олександр Ніколайчук, який в складі однієї з груп швидкого реагування “Самооборони” патрулював в ніч з 18 на 19 червня.

Перший випадок стався на проспекті Грушевського пізнього вечора.

“У квартирі у буквальному сенсі цієї фрази – нічого цілого. Як буревій пройшовся. Не то, що меблі, навіть всі двері побиті. Так чоловік 1972р.н., як виявилося, шукав гроші”, – описує побачене активіст.

“Не знайшовши, спочатку намагався підпалитися (характерний запах та ознаки), а згодом накинув петлю і вішався. На балконі другого поверху. На вмовляння припинити не реагував. Довелося застосовувати заходи фізичного впливу та спецзасоби. Доставили у психлікарню. Після огляду черговим лікарем, констатовано, що незначні відхилення є, але госпіталізовувати без згоди ніхто не буде”, – описує події Ніколайчук.

Чоловіка відвезли в наркодиспансер та передали під опіку медиків.

Після опівночі ще одна спроба суїциду. Знову на проспекті Грушевського, але будинок – інший.

“Надійшло повідомлення про те, що нерухомо лежить жінка з закривавленою ногою. Заявники не наважилися підійти. Закривавлена нога – то таке. У жінки 1983 р.н. порізана у кількох місцях лезом ліва рука і сама вона без свідомості. Доки приїхала швидка, зупинили кров та наклали пов’язку. Лікарі забрали зашивати”, – повідомив Ніколайчук.