Третій день легкоатлетичного чемпіонату в Луцьку: результати

Після яскравого першого дня чемпіонату України з легкої атлетики в Луцьку – він, нагадаємо, приніс сім нових нормативів на Олімпійські Ігри в Ріо – другий виявився не настільки результативним.

Але цікавинки все ж були, і головна з них – дивовижні стрибки у висоту від 17-річної багатоборки Аліни Шух (на фото), – пише XSport.

Дівчина, вже вигравала медалі на юнацькому і юніорському чемпіонатах світу, а також встановила юніорський рекорд України за сумою балів багатоборства, поліпшила свій особистий рекорд в висоті на 9 сантиметрів до 1 м 92 см.

Причому взяла висоту з першої спроби. І ще це було повторення юнацького рекорду України в стрибках у висоту.

Аліна навіть отримала комплімент від однієї з найвідоміших спортсменок України – бронзової призерки Олімпійських Ігор-2004 Віти Стьопіної, яка прокоментувала відео стрибка Аліни словами «Талановита дитина».

Серед інших яскравих подій дня відзначимо два метальних сектора. Наталя Семенова підтвердила своє місце в олімпійській збірній, вигравши золото з ​​результатом 62 м 41 см – на 1,41 краще, ніж норматив.Пригнічує, що з конкуренцією слабо. Найближчий результат – трохи за 54 метри.

У метанні списа продовжилося гостре суперництво між рекордсменкою України Ганною Гацько-Федусовою і чемпіонкою Юнацьких Олімпійських Ігор-2010 Катериною Дерун. 26-річна Гацько виграла золото, але не олімпійську путівку – нормативу у неї до цих пір немає. 60 м 58 см метнула Гацько – а норматив становить 62 м. А ось у Каті норматив є – 5 травня в Києві вона метнула на 62 м 58 см. І її поразка від головної суперниці її поїздці в Ріо ніяк не заважає.

З сумного – результат у стрибках з жердиною у чоловіків. Іван Єрьомін виграв чемпіонат України на висоті 5 м 30 см. Щоправда, не виступали лідери – Влад Ревенко та Олександр Корчмид. Але все одно цифра сумна.

І наприкінці дня ще одна майбутня учасниця Олімпійських Ігор підтвердила свій норматив – Марія Шаталова виграла жіночий стіплчез з результатом 9:44.25 – а норматив становить 9:45.00.

А лідеру в чоловіків не вистачило до нормативу 6 секунд. Вадим Слободенюк, зате, виконав норматив на чемпіонат Європи в Амстердамі. Показово, що і Марія, і Вадим бігли без конкуренції – найближчі суперники відстали на 15 секунд.

Так що в суботу – без Олімпійських нормативів.

Починаючи з 10:30 неділі, 19 червня, в Луцьку пройде найцікавіший день – півфінали і фінали майже у всіх дисциплінах. Зокрема, в фіналі на 200 м і 800 м у жінок побіжить весь колір спринту і середніх дистанцій української легкої атлетики.

Всі своїми очима можна побачити на XSPORT.ua і на каналі XSPORT.