Документальний фільм про Майдан отримав відзнаку в США

Про це пише Cultprostir.ua.

Ця нагорода є традиційною відзнакою для стрічок, які, на думку телеакадеміків,  «надихають, підвищують обізнаність та мотивують до змін».

 «Від імені моєї країни та всієї міжнародної команди, яка працювала над фільмом, я дуже вдячний за цю нагороду. Революція Гідності багато чому мене навчила і я прагнув задокументувати її та показати світові. Ця відзнака дуже важлива для України, що продовжує свою боротьбу. Я хотів би присвятити цю нагороду усім тим, хто віддав своє життя за свободу», – сказав режисер фільму Євген Афінєєвський у своїй промові на церемонії нагородження.

Одна з українських продюсерів фільму Ліна Клебанова розказала, що на церемонії в Лос-Анджелесі було заявлено про унікальний краудсорсінговий досвід створення картини, через що вперше в історії кришталевих глобусів, вручених команді, їх було декілька.

«Один залишиться у американських колег, два інших вже на шляху до України», – поділилася Клебанова.

В різні роки лауреатами нагороди ставали: Шоу  опри Вінфрі, серіали «Відділ новин», «C.S.I: Місце злочину».

Нагадаємо, низка телеформатів українських студій і телеканалівлідирують на конкурсі форматів Pitch & Play Live, фінал якого пройде під час телеринку NATPE Europe Budapest 27-30 червня в Угорщині.

Комедійний серіал «Слуга народу» виробництва студії «Квартал 95», який вийшов на каналі «1+1», став призером міжнародного фестивалю медіаконтенту World Media Festival Hamburg (Німеччина).

Нагадаємо, за результатами голосування журі фестивалю US International Film&Video Festival серіал про відому манекенницю радянських часів «Червона Королева» виробництва Film.ua, «Шпиль» отримав друге місце в номінації міні-серіал.

Раніше повнометражний фільм «Незламна» виробництва Film.ua здобувнагороди фестивалів A ‘Design Award & Competition, New York Festival’s World’s Best TV & Films та WorldFest-Houston, на останньому також отримав премію й інший проект компанії – серіал «Нюхач».

Раніше драма «Незламна/Battle for Sevastopol» і другий сезон детективного серіалу «Нюхач» виробництва компанії Film.ua завоювали нагороди intermedia-globe GOLD на фестивалі World Media Festival Hamburg (Німеччина) в категоріях Entertainment: Continuing Series&Serial Programmes і Entertainment: Mini-Series відповідно.