Волинські діти-танцюристи розважали поранених військових

Клуб спортивного бального танцю «Грейс» виступає у Львівському військовому госпіталі вже втретє, давав концерти і у госпіталі в Луцьку.

Ці діти організовували і благодійний виступ у Володимирі-Волинському, аби зібрати кошти для лікування важкопораненого десантника Сергія Калитюка, з яким познайомилися якраз під час концерту у госпіталі у Львові, – пише День.

Вони мають окремий цикл постановок патріотичного спрямування, а пораненим, які лікуються чи реабілітовуються у гсопіталі, так важливо знати, що вони не забуті, що їм дуже важливо бачити, за кого віддавали свої життя і здоров’я. Один з керівників клубу «Грейс» Ірина Божик розказує, що бачила на концерті бійців, котрі вже повиписувалися чи мали виписуватися, але прийшли зумисне на концерт, аби побачити цих дітей. «Боляче було чути, як один з поранених сказав, що держава все зробила робить для того, аби її воїни почувалися зайвими і непотрібними. І лише ці діти додають надії, душевних сил та розуміння, за що ж воювали», – говорить Ірина Божик.

Хореограф-постановник «Грейсу» Анна Пасічник підготувала композицію на пісню «Зацвіли мальви біля хати». Вона така зворушлива, що Ірина Божик признається: «Скільки разів не дивлюся цю постановку навіть з-за куліс, щоразу – зі сльозами на очах». Тому не дивно, що ф пфд час недавнього виступу клубу «Грейс» на конкурсі «Львівські вакації» юним артистам з Володимира-Волинського аплодували стоячи. У Львівському ж військовому госпіталі цього разу представили новинку – композицію під назвою «Борітеся – поборете!» Діти танцювали бальний пасадобль, та ідеєю композиції був Майдан.

Поїздці грейсівців сприяли волонтери з Нововолинська, котрі допомогли з транспортом, а володимир-волинський міський голова Петро Саганюк посприяв, аби перевізник взяв півціни за свою послугу. Та батьки танцюристів все-одно зібрали дві з половиною тисячі, які їм зекономив перевізник, і за ці кошти хореограф Анна Пасічник придбала і передала у львівський госпіталь предмети гігієни. Це також був внесок володимир-волинських танцюристів, їхніх наставників і рідних у підтримку воїнів, які воювали за українську землю і мир на нашій землі. А після концерту артисти і поранені традиційно сфотографувалися під семиметровим українським прапором,