Володимир: на центральному ринку ‒ антисанітарія та контрафакт

На центральному ринку Володимира-Волинського постійно порушуються правила торгівлі, загромаджені евакуаційні виходи, торгують контрафактними цигарками і незаконно обмінюють валюту.

Про це йшлося вчора, 16 червня, під час засідання виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, ‒ пише Вголос.

Як розповів член виконавчого комітету Олександр Приступа, директору ринку вказали строки усунення недоліків.

«Всі ми там буваємо і бачимо ту картину, яка там є. Це і продаж продуктів тваринного виробництва без належних дозволів. Продаж продуктів сільськогосподарського виробництва, яке продають прямо з асфальту без дотримання елементарних правил торгівлі. Загромадження тротуарів біля ринку. Продаж контрафактних цигарок прямо на ринку. Загромадження вулиці біля ринку автомобілями, з якими чомусь не бореться наша славна «поліція», хоча ввіз товарів має здійснюватися з 6 до 9 ранку.  Ну і, звичайно, наші славетні «міняйли», яких ми вже всі знаємо в обличчя. Антисанітарія зашкалює», – розповів він.

Він додав, що у разі, якщо керівництво ринку не зробить правильні висновки,  то «висновки зроблять по ньому».

У рішенні виконкому дирекції ринку вказали завершити розділення ринку на окремі спеціалізовані зони, вивчити можливість збільшити кількість місць для сільгоспвиробників і провести у 2016 році ремонтні роботи основного критого павільйону та ангару.