Учасників інциденту з стріляниною в Луцьку залишили під вартою. ОНОВЛЕНО

Громадянин Грузії, які намагалися обікрасти народного депутата Ігоря Лапіна, залишили під вартою на 60 діб.

Відповідне рішення ухвалив слідчий суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Андрій Сівчук. Переглянути ухвали можна в Реєстрі судових рішень.

Як йдеться у документі, громадян Грузії підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ст.186 ч.2 КК України. Під час засідань, які відбулися 11 червня, обирали запобіжний захід для підозрюваних. Під час крадіжки з машини один з них витягнув сумку вартістю 750 гривень, в якій були посвідчення народного депутата, картка “Приватбанку”, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію авто, тактичний ліхтарик “S15R”, мобільний телефон Samsung Galaxy S7 Edgе.

В Ухвалі вказано, що громадяни Грузії почали втікати після крадіжки, а потім один з них викинув сумку.

Вислухавши учасників засідання, суддя вирішив обрати запобіжний вигляд тримання під вартою строком 60 діб. Щоправда, підозрювані можуть вийти на волю, якщо буде внесено заставу обсягом 145 тисяч гривень.

Ухвали можуть бути оскаржені в Апеляційному суді Волинської області.

Нагадаємо, 9 червня двоє громадян Грузії витягнули з автомобіля Ігоря Лапіна сумку. Однак це побачив свідок, який повідомив про крадіжку депутата. Той почав переслідувати зловмисників. Вони сіли в машину та спробували виїхати з двору, однак депутат заблокував виїзд своїм автомобілем.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ІНЦИДЕНТ

Як розповідає Лапін, опісля цього пролунали постріли в його бік. Він відповів сімома пострілами в нижню частину авто зловмисників з нагородної зброї. Зрештою бандитам вдалося втекти. Пізніше їх затримала поліція.