На Волині засудили банду наркоторговців

Угрупування із 12 людей, які утримували нарколабораторії, судили на Волині.

Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Волині.

Сімох членів організованої злочинної групи визнали винними у незаконному виготовленні та збуті психотропних речовин в особливо великих розмірах. Крім того, чоловіки організували та утримували місця для незаконного виготовлення наркотиків, а також купували й зберігали обладнання, призначене для виготовлення психотропних речовин. Також суд визнав їх винними в розміщенні коштів, здобутих від незаконного обігу психотропних речовин, у банках та їх використання з метою продовження незаконного обігу психотропних речовин.

Луцький міськрайонний суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 14 років (залежно від ролі кожного з учасників організованої групи) з конфіскацією майна.

Ще чотирьох злочинців визнали винними у незаконному збуті, придбанні і зберіганні з метою збуту психотропних речовин (амфетаміну) та особливо небезпечних наркотичних засобів (канабісу) й призначили їм покарання у виді позбавлення волі від 4-х до 6-ти років.

Двох із них звільнено від відбування покарання із встановленням трьохрічного іспитового строку. До інших двох також застосовано конфіскацію майна.

Водночас одного збувальника наркотичних засобів виправдано за недоведеністю його вини у скоєному, у зв’язку з чим на вирок суду прокуратура області готує апеляційну скаргу.