У Луцькому прикордонному загоні – поповнення

Сьогодні, 16 червня, з Луцька на строкову службу відправилися прикордонники.

Про це інформує ВОДТРК.

Уперше за 8 років лави Державної прикордонної служби поповнили солдати-строковики. Цієї весни новобранців відправили до центрів підготовки. Після навчання призовники повернулись у свої області в розташування прикордонних загонів. 17 строковиків прямо з плацу Луцького прикордонного загону урочисто провели на подальше проходження служби до пункту «Грабове».

Багатьом новобранцям-прикордонникам уже за двадцять, дехто встиг попрацювати, чи захистити диплом. Чимало призовників зізнаються, що в армію вирішили йти свідомо.

На плацу настанови солдатам давало керівництво Луцького прикордонного загону, а також ветерани. Проте хлопці й самі усвідомлюють усю відповідальність служби.

«Головна наша настанова – це служити Українському народові і боронити територіальну цілісність країни та її кордони. Треба бути чесним, тоді й служба буде легкою», – вважає солдат строкової служби Орест Нестерчук.

Командири наголосили, що строковики не братимуть участі в АТО. А після піврічного терміну служби кожен із призваних хлопців за бажанням зможе підписати контракт із Державною прикордонною службою України.